CzakraNa przykład bóle głowy, depresja, problemy z życiem, problemy z pieniędzmi, przeziębienia / choroby, bóle serca, kwestie płodności i wiele innych.

Co to jest reiki i jak to odnosi się do czakr? Reiki jest praktyką duchową pochodzącą z Japonii, która wykorzystuje uzdrawiające energię rąk, wspierające samouzdrawianie i równowagę człowieka. Reiki i czakry mają coś wspólnego: odnoszą się do energii i tego, jak działa w organizmie człowieka. Uzdrowienie Reiki to podejście uzdrowienia całego ciała, które polega na przekazywaniu energii przez rąk do osoby, która jest biorcą.

Cieszymy się, że Twoja opinia o tych wyjątkowo unikatowych produktach była podstawą naszej linii produktów, odkąd rozpoczęliśmy się pod koniec 2003 roku. Nasze Herbaty Fairies "uczyniły ich z wielką miłością i pozytywnym zamiarem dobrego samopoczucia i uzdrowienia naszego Ukochaną Ziemię. Wiele składników wzbogacono tu w Traverse City w naszym certyfikowanym gospodarstwie organicznym i na terenie Demeter Biodynamic. Mamy nadzieję, że się podoba.

Teorie czakr są zróżnicowane i różnorodne. Nie ma konsensusu co do liczby czakr, jakie mamy (niektóre teksty opisują dwanaście lub więcej), ich położenie, opis każdej czakry, a nawet cel lub funkcję czakr. Często czakry są przedstawione na rysunkach jako posiadające pewną liczbę płatków lotosu, szczególny kolor, dźwięk i symbol. Ale tutaj też jest wiele różnorodności. Co powszechnie się zgadza, czakry są centrami energetycznymi subtelnego ciała.

Sahasrara znajduje się nad głową lub na górze i ma 1000 płatków, które są rozmieszczone w 20 warstwach każda z 50 płatkami. Dyskusja na temat liczby płatek Zobacz też płatek (czakra) Często określany jako lotos o wielkości tysiąca płatków, jest to najbardziej subtelna czakra w systemie, odnosząca się do czystej świadomości, a to z tej czakry, że wszystkie inne czakry pochodzić. Kiedy jogin jest w stanie podnieść swojego kundalini, energię świadomości, do tej pory jest doświadczony stan samadhi, czyli związek z bogiem.

Komentarze