Co to jest 7 CzakrTeksty opisujące czakrę sięgają aż do późniejszych Upaniszadów, na przykład Yoga Kundalini Upanishad.

W mojej obserwacji jako terapeuty zajmującego się ludźmi i problemami ludzkimi dzień i dnia, mogę zapewnić, że większość problemów, z którymi ludzie stoją, powodując słabe zdrowie ciała i umysłu, są wspólne dla królestwa zwierząt; Poczucie bezpieczeństwa, nabycie odpowiedniego rodzaju i ilości jedzenia (i utrzymania na poziomie psychologicznym) oraz wszystkie wyzwań związanych z płcią / prokreacją i ich energią.

Być może najbardziej psychologicznie dramatycznym i silnym wydzielaniem tych gruczołów jest psychodeliczny lek DMT (syntetyzowany przez gruczoł szysłowy, odpowiadający chakrze czoła). Przynajmniej na Zachodzie niektórzy ludzie szukają duchowych przełomów poprzez użycie takich środków chemicznych, zwanych w tym kontekście enteogenami.

Guru Pathik zaczął wyjaśniać, że największą złudą świata jest separacja; Rzeczy uważane za oddzielne i różne były w rzeczywistości jednym i tym samym. Aang niezwłocznie połączył tę koncepcję z czterema narodami, a Pathik powiedział mu, że każda jednostka jest częścią jednego zbiorowego człowieka, ale żyła jakby podzielona. Aang zdał sobie sprawę, że Pathik mówi, że wszyscy są połączeni, co powoduje, że podziały są bez znaczenia. Pathik nadal wyjaśniał, że nawet oddzielenie tych czterech elementów było iluzją, ponieważ są to cztery części tej samej całości. Kontynuował stwierdzając, że nawet metalu jest po prostu wyrafinowana i oczyszczona ziemia, równolegle z odkryciem Toph w metalurgii gdzie indziej.

Boost & Balance: Śpiewaj, pisać, mówić lub używać głosu w jakikolwiek sposób ekspresyjny. Miej głębokie, znaczące rozmowy, a co najważniejsze, nieustannie przypominaj sobie, aby mówić najgłębszą prawdą i ustalić granice werbalne - praktykujesz nie mówiąc "kiedy to masz na myśli. Mantry chant. Celowo ziewać często, aby otworzyć energię szczęki. Prowadzić dziennik. Jedz i pij blue foods - jagody są świetne! Umieść Tatuaż Visakdha Chakra Healing Tattoo na karku.

Komentarze